A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Гонтівський ліцей Чернівецької селищної ради Вінницької області

Новини

Дата: від до Скинути

Пліч-о-пліч. Футзал

    Участь у  ІІ територіальному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу. Представляємо команду « Африканський скорпіон» Гонтівського ліцею. Сама назва має асоціацію з Африкою та скорпіоном, любителів року з гуртом Scorpions (Скорпіонс) .Скорпіони  відомі своєю рішучістю, спритністю та чутливістю. Їх характер часто описується як сміливий, але одночасно обережний. Вони здатні до глибокого аналізу ситуацій, що дозволяє їм приймати виважені рішення. Scorpions (Скорпіонс) — легендарний німецький рок-гурт, заснований 1965 року по сьогодення. Для стилю групи є характерними як класичний рок, так і ліричні рок-балади. Гурт є одним з найвідоміших у світі.

14:40 27.02.2024

Пліч-о-пліч. Теніс, шашки шахи

     Команди навчальних закладів Гонтівського та Лозовського ліцею гідно заявити про себе у Всеукраїнському проєкті «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» на спільних змаганнях Гонтівсько-Лозівського старостинського округу. За ініціативи та підтримки старости Шведи Сергія Івановича пройшли захоплюючі змагання по тенісу, шашках та шахах. Метою зустрічі є не лише популяризувати спорт серед школярів, але й підтримати   фізичне виховання в наших ліцеях. Це ключ до виховання культури здоров’я, що є важливою складовою всебічної освіти.

15:01 23.02.2024

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН

     МАН — це структурна складова системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань, і самовизначенню та реалізації учнів шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.

14:08 25.01.2024

тиждень інформатики

З метою розширення пізнавальних здібностей учнів, поглиблення знань , розвитку інтересу та цікавості до вивчення інформатики; вдосконалити роботу учнів з практичних робіт , формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок учнів з інформатики, виховувати високі моральні цінності та толерантне ставлення в колективі

10:30 12.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора