1 Прізвище , ім’я по батькові Колісніченко   Юрій Петрович

2 Освіта  вища , Вінницький державний педагогічний  інститут ім. М.Островського . 1991р.

3 Спеціальність за дипломом - вчитель історії , суспільствознавства та права

4 Педагогічний стаж розпочато в 1991 році

5 Місце роботи Гонтівський ліцей

6 Стаж педагогічної роботи в Гонтівському ліцеї з 1991 року

7 Посада -  учитель історії, директор

8 Державні нагороди , звання Почесна Грамота МОН України №77315   Почесна Грамота МОН України №94933

9 Форма та результати підвищення кваліфікації протягом 5 років за посвідченням Курси при Вінницькій Академії Безперервної Освіти

10 Результати попередньої атестації відповідає посаді, яку займає. Підтверджено кваліфікаційну категорії “спеціаліст вищої категорії” та нагороджено Почесною грамотою обласного управління освіти.

11.Характеристика якості виконання посадових обов’язків , результативності навчально – виховної роботи загальної і професійної культури адміністрацією установи

Працює в даній школі з 1991р. В своїй роботі опирається на сучасні технології особистісно-орієнтованого навчання , передовий педагогічний досвід. Самовідданий у роботі. Постійно підвищує свій фаховий рівень шляхом самоосвіти, технологій передового педагогічного досвіду. Сприяє розвитку творчого мислення учнів, оволодінню навичками дослідницької роботи, поглибленню розуміння учнями історичних подій, процесів, явищ умінню порівнювати, узагальнювати, робити висновки.

На посаді директора школи працює з 1999 року Умілий керівник, організатор. Сприяє формуванню етичних взаємовідносин у колективі.

Керує шкільним історико-краєзнавчим гуртком, роботою ради музею. Відповідально ставиться до матеріально-технічної бази .В пресі періодично висвітлює актуальні питання краєзнавства .

Вміло організовує навколо себе учнівську молодь Спілкується з учнями на основі поваги до особистості. Заслуговує на увагу практика організації і проведення змістовної позакласної роботи .

Культурний , урівноважений , морально витриманий.  Користується повагою та авторитетом серед колег, батьків, учнів.

Тема над якою працює : Особистісно-орієнтовний підхід на уроках історії при роботі з історичними джерелами , як засіб формування історичного мислення сучасного учня

Педагогічне кредо:    Пізнати світ. Пізнання передати іншим.

1 Прізвище , ім,я по батькові   Грудіна  Валентина Миколаївна

2 Освіта вища , Вінницький державний педагогічний інститут , 1991

3 Спеціальність за дипломом - вчитель російської мови та літератури

4 Педагогічний стаж розпочато в 1985 році

5 Місце роботи  Гонтівський ліцей

6 Стаж педагогічної роботи в Гонтівському ліцеї з 1985 року

7 Посада -  учитель зарубіжної мови та літератури

8 Державні нагороди , звання  не має

9 Форма та результати підвищення кваліфікації протягом 5 років за посвідченням  Курси при Вінницькому О І П О П П

11 Результати попередньої атестації Підтверджено кваліфікаційну категорію « спеціаліст І категорії» нагороджено Грамотою райво

12.Характеристика якості виконання посадових обов,язків , результативності навчально – виховної роботи загальної і професійної культури адміністрацією школи

На даній посаді вчитель працює з 1999 року. Має високий рівень науково-теоретичної та методичної підготовки. Володіє методикою викладання російської мови та світової літератури. Завжди продумані , змістовні уроки, де передбачено різні форми і методи роботи з учнями. Систематично працює над підвищенням свого фахового рівня шляхом самоосвіти. Вміє ефективно застосовувати в практиці роботи нестандартні уроки , які сприяють розвитку зв`язного мовлення , творчого мислення , учнів. Раціонально керує окремими видами діяльності учнів , сприяє самостійності їх дій , орієнтує на кінцевий результат.

Заслуговує на увагу робота вчительки по питанню впровадження нетрадиційних форм організації занять з мови.

Педагогічне кредо :               «Вчимося не для школи, а для життя.» (Античне прислів*я)