A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Гонтівський ліцей Чернівецької селищної ради Вінницької області

НМТ 2024

                           Головне про проведення НМТ 2024 року

Інформація для абітурієнтів 2024 та їх родин.

Міністерством освіти і науки разом презентована модель проведення національного мультипредметного тесту, за результатами якого відбуватиметься конкурсний відбір вступників для здобуття вищої освіти в 2024 році.

НМТ у 2024 році складатимуть лише ті, хто планує вступати до ЗВО. Тестування відбуватиметься у комп’ютерній формі.

Кількість предметів НМТ

НМТ міститиме чотири блоки завдань. Три – обов’язкові, четвертий – на вибір вступника.

Обов’язкові навчальні предмети – українська мова (без літератури), історія України XVII-XXI ст. й математика. Предметами на вибір є одна з іноземних мов, українська література, біологія, хімія, географія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ. 

Час на виконання НМТ

НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме в два блоки по 120 хвилин (2 предмети) з перервою між ними (до 20 хв), отже, на кожний предмет відведено по 60 хвилин.

 

Кількість сесій НМТ

Наразі передбачено проведення двох сесій НМТ: основної і додаткової. Проходитиме в травні, червні, липні. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Проведення НМТ в Україні та за кордоном

НМТ відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами.

 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора