День Державного Герба України

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний Герб України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.

14:59 19.02.2024

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН

МАН — це структурна складова системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань, і самовизначенню та реалізації учнів шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.

14:08 25.01.2024

тиждень інформатики

З метою розширення пізнавальних здібностей учнів, поглиблення знань , розвитку інтересу та цікавості до вивчення інформатики; вдосконалити роботу учнів з практичних робіт , формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок учнів з інформатики, виховувати високі моральні цінності та толерантне ставлення в колективі

10:30 12.01.2024