Онлайн-платформа iLearn безоплатно підготує вступників до НМТ-2023

Міністерство освіти і науки України інформує, що громадська спілка «Освіторія» запустила серію безоплатних вебінарів на онлайн-платформі «iLearn» для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023. Вебінари проведуть досвідчені експерти-предметники.

10:03 27.02.2023

Верховна Рада України затвердила формат проведення НМТ-2023

23 лютого 2023 року, Верховна Рада України прийняла урядовий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року». З огляду на продовження правового режиму воєнного стану, здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, будуть звільнені від складання державної підсумкової атестації.

09:03 23.02.2023

Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура і історія цілої держави. В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею. У цей визначний день серед учнів нашої школи були проведені виховні години, бесіди, вікторини, які були спрямовані на поглиблення знань рідної мови, вивчення її історії.

10:12 21.02.2023

День вшанування Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

10:14 20.02.2023