З Новим 2022 роком !

Дата: 01.01.2022 23:59

Вітання від директора з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі учні, колеги, шановні батьки! Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят – Різдва Христового і Нового 2022 року! Новорічно-різдвяні свята – це улюблені й радісні дні, наповнені вірою в перемогу добра над злом, світла над темрявою, любов’ю, надією, спільною радістю і сподіваннями на краще життя та мир. У ці дні ми плануємо прийдешнє і підсумовуємо зроблене, радіючи успіхам. Озирнувшись назад можемо стверджувати, що 2021 рік не пройшов марно, він був насичений різноманітними подіями, напруженою працею, глибоким змістом та успіхами.

Наша школа – це справжня маленька держава учнів, батьків, вчителів та усіх тих - кого об’єднує спільна мета: навчання та виховання підростаючого покоління. Від усього серця дякую усім за щоденну сумлінну працю, а нашим любим учням – за навчання та розуміння, досягнення в спорті та мистецтві. Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож усі ваші задуми та бажання нехай здійсняться . Нехай прийдешній рік виправдає усі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут .