КРУТИ – пам’ятай їх подвиг
КРУТИ – пам’ятай їх подвиг
День пам'яті Героїв Крут щорічно, в Україні, відзначають 29 січня. 1918 рік, зима, лютий мороз, закривавлений сніг, бій. Бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Їх було триста - студенти та гімназисти. Проти них були тисячі - солдати, фронтовики і матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Ця героїчна і водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов'язку - боронити її. З нагоди цієї дати проведено інформаційно-просвітницький захід "Пам'ятаємо подвиг Героїв Крут" для старшокласників. Пам'ять про Героїв живе в серцях українців, а нинішнє покоління продовжує боротися за одвічні цінності нашого народу - свободу і незалежність.