план роботи методичної ради

Дата: 05.09.2023 13:38

Педагогічна рада школи

( протокол -----   від -----серпня 2023 р.)

ПЛАН  РОБОТИ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

Напрями діяльності ради:

1. Аналіз результатів діяльності педагогічного колективу за підсумками семестрів, року.

2. Організація роботи педагогічного колективу над єдиною науково-методичною проблемою.

33. Обговорення навчально-методичних посібників, статей, дидактичних матеріалів тощо.

4. Розробка й удосконалення засобів наочності, навчально-лабораторних посібників тощо.

5. Вивчення досвіду роботи інших навчальних закладів.

6. Організація наставництва.

7. Організація науково-дослідницької діяльності учнів.

9. Організація і проведення педагогічних експериментів із пошуку і впровадження нових інформаційних технологій.

Періодичність засідань методичної ради – не менше двох  разів на семестр

Склад методичної  ради школи:                                                      Голова ради – Грудіна Валентина Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Члени методичної ради ліцею:

Колісніченко Юрій Петрович - директор школи;                                                  Шафєєва Наталія Володимирівна– заступник директора з виховної роботи, голова М /О класних керівників;

Петренко Валентина Петрівна  – голова М /О вчителів суспільно-гуманітарного циклу;

Фащевська Майя Євгеніївна– голова М/О вчителів природничо- математичного  циклу;

Колісніченко Людмила Михайлівна  - голова М/О вчителів початкових класів ;                                                                                                                                      Озеруга Богдан Петрович-  голова естетично-оздоровчого циклу

Тематика засідань методичної ради

Гонтівського ліцею на 2023/2024 навчальний рік

зп

Зміст засідань

Відповід.

за

виконання

Відмітка

про

виконання

І.

І засідання

1.Аналіз методичної роботи за минулий навчальний рік.

Ключові завдання методичних підрозділів школи щодо реалізації Концепції Нової української школи, пріоритетні напрямки роботи у 2023-2024н.р.

2.Особливості нормативно-правового та організаційно-методичного забезпечення освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році.

3.Інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо викладання предметів у 2023/2024 н. р.;

4.Обговорення  та погодження плану роботи     методичної ради на 2023-24 н.р. Робота над                 методичною проблемою «Підготовка вчителів до  формування в здобувачів освіти мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в умовах гуманізації освітнього процесу»

4. 5.П  Про вивчення досвіду педагогічних працівників школи з формування в учнів ключових компетентностей в ході вивчення навчальних предметів

6. Про атестацію педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році.

7.Інструктаж щодо ведення і заповнення  електронних класних журналів на порталі «Нові знання» NZ.UA 1-11 класів та опрацювання Інструкції щодо ведення електронного класного журналу.

8.Підготовка та проведення І та ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

9.    9.Атестація членів педагогічного колективу в 2023    2023 /2024 н. р.

Грудіна В.М.-заступник директора з навчально-виховної роботи

ІІ

ІІ засідання

Листопад

1. Про участь педагогічних працівників у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2023» (номінації «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література»,  «Фізика»)

2. Про підсумки проведення шкільних предметних олімпіад.

ІІІ.

ІІІ засідання

1.Про хід атестації педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році.

2.Творчий звіт шкільного методичного об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу

керівник  МО

ІУ

ІУ засідання

1.Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2023-24н. році.

2.Вивчення та обговорення нормативних документів з питання організованого закінчення навчального року.

3. Педчитання «Досвід – наш скарб»

У

У засідання

Травень

1.Про підсумки виконання плану методичної роботи школи та визначення пріоритетів роботи в 2023-2024 навчальному році.

2.Обговорення досвіду роботи вчителів школи з формування в учнів ключових компетентностей.

ЗДНВР

керівники МО