Про результати моніторингу обізнаності батьків з питань академічної доброчесності

Дата: 14.03.2023 11:41

У закладі освіти відбулося опитування батьків щодо питань академічної доброчесності. Нами було отримано такі результати:

Кількість опитаних-83 особи.

1.Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: В якому класі навчається ваша дитина (діти).. Кількість відповідей: 83 відповіді.

2.Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: Чи знайомі Ви із поняттям «академічна доброчесність»?
. Кількість відповідей: 83 відповіді.

3.Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: Які, на Вашу думку, прояви академічної недоброчесності є серед однокласників ваших дітей:
. Кількість відповідей: 83 відповіді.

4.Діаграма відповідей у Формах. Назва запитання: Які, на Вашу думку, причини спричинення академічної недоброчесності існують в школі?
. Кількість відповідей: 83 відповіді.

Батьки переважно ознайомленні з поняттям академічна доброчесність, та намагаються пояснювати це дітям. Але є батьки , які не знають що таке академічна доброчесніть, та які її прояви. Тому педагоги мають проводити роз′яснювальну роботу з учнями та батьками.